Yeni Bir Dünya Erbakan Şiir ve Kısa Film Yarışması 2016

şiir50ŞİİR YARIŞMASI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ: 22 NİSAN 2016 

KISA FİLM  YARIŞMASI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ: 13 MART  2016 

Erbakan Vakfı İstanbul Şubesi tarafından organize edilen anma programları 27 Şubat’ta YENİ BİR DÜNYA  ERBAKAN  Anma ve Anlama programı

Merhum  Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan vefatının 5.senesinde Türkiye ve Dünya’nın çeşitli yerlerinde anılıyor. Erbakan Vakfı tarafından organize edilen anma programları Merhum Erbakan’ın hayatı ve  siyasi yaşamının yanı sıra onu farklı kılan yanlarını anlatmak ve geleceğe ışık tutacak projeleri ile Erbakan’ı gelecek nesillere daha iyi tanıtmayı amaçlıyor.

Anma programları kapsamında Erbakan Vakfı İstanbul Şubesi tarafından da ‘Yeni Bir Dünya Erbakan’ konsepti ile bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

Anma etkinlikleri  çerçevesinde kurulan www.yuzbinlercehatim.com internet sitesi üzerinden okunacak hatimlerin duası 6 Mart Pazar günü Merkez Efendi Camii’nde yapılacaktır.

Etkinlikler kapsamında  Halkımızın  Erbakan Hocayı daha iyi tanıyabilmesi için Yeni Bir Dünya Erbakan Kısa Film yarışması, Yeni Bir Dünya Erbakan Şiir  yarışması ve MÜCAHİD adlı tiyatro oyunu  icra edilecek. Yarışmalarda dereceye girenlere  çeşitli ödüller verilecek. Yarışmaların detaylı bilgileri için, www.yenibirdunyaerbakan.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Bir Dünya Erbakan Şiir yarışması sonunda aşağıdaki ödüller verilecektir;

Birinciye Kudüs Gezisi, Erbakan Külliyatı ,2.500 TL

İkinciye  Kudüs Gezisi, Erbakan  Külliyatı,1.500 TL

Üçüncüye Kudüs Gezisi ,Erbakan Külliyatı,1.000 TL

Dördüncü sıradan onuncu sıraya kadar Tablet ve Davam Kitabı  hediye edilecektir.

ŞİİR YARIŞMASI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ: 22 NİSAN 2016 

 

Yeni Bir Dünya Erbakan Kısa Film yarışması sonunda aşağıdaki ödüller verilecektir.

Birincilik ödülü için: 10.000 TL

İkincilik ödülü için:.7.500 TL

Üçüncülük ödülü için: 5.000 TL ve

Mansiyon Ödülü 3.000 Tl

KISA FİLM  YARIŞMASI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ: 13 MART  2016 

Erbakan Vakfı İstanbul Şubesi tarafından organize edilen anma programları 27 Şubat’ta Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak olan salon programı ile taçlandırılacaktır.
ERBAKAN VAKFI İSTANBUL
İL BAŞKAN YARDIMCISI                                                                                                                                                                           YAŞAR BİRGÜL

Akşemsettin Mahallesi, Fevzipaşa caddesi, Kınalızade sokak No 11 / 1, Fatih – İstanbul 

Tel: (0212) 521 58 00

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir